Kouzelný Omán: z Bratislavy do Maskatu na super termíny
30.5.2024

Kouzelný Omán: z Bratislavy do Maskatu na super termíny

5 679

O této nabídce

Olalá, dneska potěšíme cestovatele, kteří mají dobře dostupné bratislavské letiště a mají v hledáčku dechberoucí Omán. Díky nové lince aerolinky Pegasus Airlines z hlavního města Slovenska teď totiž ulovíš zpáteční letenky z Bratislavy do Maskatu s jedním pohodovým přestupem v Istanbulu (SAW) za skvělou cenu – 5 679 Kč. Dostupných je několik termínů v hlavní sezóně od konce listopadu do první poloviny prosince a pak od konce ledna do poloviny února. Tak se nech okouzlit Ománem a zažij autentickou Arábii například od 4. do 11. prosince.

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 15 cm. Větší kabinové zavazadlo tě vyjde na příplatek 501 Kč za směr a cena za odbavené zavazadlo začíná na 777 Kč. Během letů je občerstvení s nápoji na prodej.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Omán ti sebere dech

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžeš potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdeš tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítej do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytuj se v jednom z luxusních resortů a nech se rozmazlovat, Omán si tě získá.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti káru a vydej se za brány Maskatu do hor nebo do pouště. Perfektní auťák na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 754 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Pokud je tvoje cesta kratší než 14 dní, dostaneš vízum zdarma po příletu na letiště. Můžeš si ho také vyžíti online na této stránce. Další informace se dočteš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Bratislavy do Maskatu za 5 679 Kč
Kouzelný Omán: z Bratislavy do Maskatu na super termíny


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Maskat (MCT)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)