Keňa z Prahy aneb super kombinace safari a pláží
12.1.2021

Keňa z Prahy aneb super kombinace safari a pláží

11 222

O této nabídce

Současná „doba covidová“ je naprosto ideální dobou pro cestování do míst, která byste si nejraději užili bez davů dalších cestovatelů a měli je takřka jen pro sebe. Jedním z takových zážitků je bezpochyby návštěva národních parků v africké divočině. Minulý týden jsem vás přinesli tip na parádní letenky do severní Tanzanie. Dnes na tuto nabídku navazujeme, neboť bohatou africkou faunu lze stejně dobře obdivovat i v sousední Keni. A navíc můžete pohodlně letět přímo z Prahy. Nejlevnější zpáteční letenky do Keni (Nairobi) pořídíte u Air France, a to za 11 222 Kč. Inspirujte se termíny v našem kalendáři a letenky zakupte přímo na webu dopravce. Více termínů v hlavní sezoně (leden – březen) a kvalitnější služby potom nabídnou Qatar Airways. Ti zpáteční letenky do Nairobi nabízejí z Prahy za 12 856 Kč.

PS: V případě cesty do Keni se vám jistě bude hodit i náš zbrusu nový průvodce po letiště v Nairobi.

Cestovní podmínky

Občané České republiky musí před cestou do Keni absolvovat test na COVID-19 s negativním výsledkem (nesmí být starší 96 hodin). Dále je třeba vyplnit tento elektronický formulář a po příletu ukázat příslušný QR kód (přijde Vám po vyplnění formuláře). Po návratu do své domoviny musíte podstoupit další testování (Keňa je na červeném seznamu) a jeho negativní výsledek předložit do 5 dní od příjezdu příslušné krajské hygienické stanici. Aktuální informace naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Za divokou přírodou do Keni

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Keni se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (v závislosti na termínu vaší cesty), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Víza

Občané České republiky jsou při cestách do Keni povinni disponovat platným cestovním pasem a vízem. Turistické vízum (do 90 dní pobytu) získáte na této webové stránce a zaplatíte za něj 50 USD (+1 USD jako servisní poplatek).

Náhled letenky z Prahy do Nairobi s Air France za 11 222 Kč

Keňa z Prahy aneb super kombinace safari a pláží

Náhled letenky z Prahy do Nairobi s Qatar Airways za 12 856 Kč

Keňa z Prahy aneb super kombinace safari a pláží

Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)