Na safari do Tanzanie: Kilimandžáro z Vídně
6.1.2021

Na safari do Tanzanie: Kilimandžáro z Vídně

12 748

O této nabídce

Využijte jedné z dalších pěkných nabídek nejlepší africké aerolinky Ethiopian Airlines a vyrazte na safari do Tanzanie. Zpáteční letenky z Vídně na letiště Kilimandžáro ležící pod stejnojmennou nejvyšší horou afrického kontinentu pořídíte za 12 748 Kč. Odlety jsou možné v závěru dubna a během května, zatímco návraty v květnu a červnu. Na přehled všech možných termínů cesty se podívejte do našeho kalendáře. „Etiopijci“ mají navíc velmi štědrou zavazadlovou politiku a letenky v základní tarifu obsahují hned dva kusy odbavených zavazadel s limitem 23 kg /ks – tedy celkem až 46 kg k odbavení.  Vyrazte se kochat krásami tanzanské přírody a obdivovat tamější faunu například v termínu od 29. května do 13. června.

Pokud byste rádi letěli z Prahy, můžete využít nabídky Qatar Airways. Zpáteční letenky s Qatarci vyjdou z Prahy na 15 368 Kč a přehled dostupných termínů naleznete v tomto kalendáři.

Podmínky pro cestování

Tanzanie dlouhodobě nezveřejňuje statistické údaje týkající se nemoci COVID-19 – ta jakoby v Tanzanii nebyla. To je také jedním z důvodů, proč se země nijak neuzavřela a je i nadále otevřena pro turisty. Těch je ovšem v Tanzanii výrazně méně, než bývá zvykem. Před samotnou cestou není nutné podstupovat test, neboť není tanzanskými autoritami po příletu vyžadován. Tranzit v Addis Abebě je kratší než 24 hodin, a proto není negativní test vyžadován ani tam. Jediný test tak budete potřebovat po návratu do České republiky.

Tranzit na letiště / z letiště ve Vídni je stále povolený, absolvovat byste ho ovšem měli bez zastávky. Taktéž byste měli vyplnit tento tranzitní formulář.

Na safari do Tanzanie

Za krásami černého kontinentu, za nespoutanou přírodou, za vysokými fíkovníky, vznešenými žirafami, za vší tou dechberoucí nádherou. Objevte Tanzanii a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého, kochejte se jejich střety i symbiózou. Národním parkem Serengeti každoročně táhne nekončící stádo pakoňů, vířící zeminu dusotem kopyt. Jezero Manyara je napajedlem tvorstva ze širého okolí, národní park Ngorongoro sdružuje zvířata v obřím kráteru vyhaslého vulkánu. V oblasti Tarangire rostou bájné baobaby a deštnými lesy v Gombe se ozývá volání šimpanzů. Tohle je Afrika.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na kdekoliv v Tanzanii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. S rezervací nemusíte příliš čekat, neboť potenciální termín vaší cesty je až za několik měsíců. Jistotou dnešní doby je potom rezervace ubytování s bezplatným stornem.

Víza

Pro občany České republiky platí při cestách do Tanzanie vízová povinnost. Potřebné štemply do pasu byste však měli obdržet bez problémů přímo na letišti po příletu. Jejich cena je 50 €. Případně o ně zažádejte s předstihem na této webové stránce.

Náhled letenky z Vídně na letiště Kilimandžáro za 12 748 Kč

Na safari do Tanzanie: Kilimandžáro z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)