Keňa: Nairobi z Prahy s Turkish Airlines
24.5.2022

Keňa: Nairobi z Prahy s Turkish Airlines

11 871

O této nabídce

V aktuální promo akci letecké společnosti Turkish Airlines pořídíte také atraktivní letenky na „černý kontinent“. Vyrazte na safari do východoafrického státu Keňa díky levným letenkám z Prahy do Nairobi za 11 871 Kč. Tarif „Promo“ obsahuje štědrý zavazadlový limit a dovolí vám přepravit až 46 kg zavazadel. Routing do cílové destinace i zpět povede přes Istanbul, kde vás čekají pohodlné přestupy v obou směrech. A co termíny? dostupné je velké množství termínů prakticky po celý poslední kvartál letošního roku. Najdete se sesumírované v našem kalendáři.

PS: Podívejte se také na další lákavé nabídky od Turkish Airlines

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Za účelem cestování do Keni musí cestovatelé předložit doklad o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Keňa“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Víza

O turistické vízum do Keni je nově možné žádat pouze online. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 11 871 Kč

Keňa: Nairobi z Prahy s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)