Katar: Dauhá z Prahy od konce ledna do března
22.11.2023

Katar: Dauhá z Prahy od konce ledna do března

2 942

O této nabídce

Skvělá akce aerolinky Pegasus Airlines se nám blíží ke konci, byla by tedy škoda nezazásobit vás dalším tipem. A tím jsou letenky do katarského Dauhá z Prahy, které pořídíte za 2 942 Kč. Termíny jsou dostupné od konce ledna do března 2024. Navštivte Katar například v termínu od 2. do 9. března. Po cestě vás čeká jeden přestup v Istanbulu (SAW).

V ceně letenky máte přepravu kabinového zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg vás nejlevněji vyjde při nákupu v tarifu „Essentials“, kdy si připlatíte 30 € v jednom směru. Během letů je občerstvení a nápoje pouze na prodej.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kataru

Vízum do Kataru obdržíte po příletu na letiště. Dále musíte mít pojištění od místní pojišťovny, které vás vyjde zhruba na 300 Kč. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kataru“.

Náhled letenky z Prahy do Dauhá za 2 942 Kč
Katar: Dauhá z Prahy od konce ledna do března


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)