Karibik: z Vídně na ostrov Aruba
22.7.2022

Karibik: z Vídně na ostrov Aruba

11 043

O této nabídce

Další destinace v Karibiku, kam nyní nabízí levné letenky aerolinka Air Canada, je ostrov Aruba. Jeden z tzv. „ABC“ ostrovů ležících nedaleko břehů Jižní Ameriky (konkrétně Venezuely) je nyní dostupný v termínech během října a listopadu letošního roku za velmi sympatickou cenu. Možnost letět z Vídně na Arubu za 11 043 Kč je zajímavá o to více, že akčních letenek s cílem právě na tomto karibském ostrově příliš nebývá.

Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Routing potom zahrnuje delší přestup v kanadském Torontu v obou směrech. Ve všech případech se jedná o dlouhý stopover (cca 20 hodin), který snadno využijete k prohlídce metropole a odpočinku na hotelu.

Další zajímavé destinace v aktuální nabídce Air Canady:

Podmínky pro cestování

Cesta na Arubu

Před cestou na Arubu již není nutné disponovat žádnými doklad bezinfekčnosti. Jedinou podmínkou vstupu je registrace ve formě tzv. „ED Card“. Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Arubě“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Arubu

Tohle bude dovolená ve velkém stylu! Karibský ostrov Aruba nabízí vše, na co si jen vzpomenete, a ještě mnohem víc. Kilometry se táhnoucí pláže jemňoučkého bílého písku omývají tyrkysové vody moře, snová Eagle Beach byla dokonce vyhlášena jednou z nejkrásnějších pláží světa. Prohánějte se po hladině na super rychlém jet ski nebo nakoukněte pod ní, pestrobarevný svět vás dostane. Můžete si zarezervovat potápěčský zájezd anebo se ponořit v ponorce Atlantis, vezme vás až do hloubky 40 metrů. Zpátky na zemi se pak kochejte přehlídku kaktusů, rostlin aloe a vyhřívajících se leguánů v Arikok National Park. K tomu lahodné pokrmy, čerstvý kokos a jeden koktejl za druhým, a my vám garantujeme, že se vám z karibského ráje jménem Aruba už nikdy nebude chtít domů!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Arubu za 11 043 Kč

Karibik: z Vídně na ostrov Aruba


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)