2v1: Listopadová Panama se zastávkou v Torontu – z Mnichova
19.7.2022

2v1: Listopadová Panama se zastávkou v Torontu – z Mnichova

9 568

O této nabídce

Ceny letenek do středoamerického státu Panama opět spadly pod hranici 10 tisíc Kč. Tentokráte za akčními letenkami stojí letecká společnost Air Canada, v jejímž rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Mnichova do Panama City za 9 568 Kč! Dostupné jsou termíny během listopadu letošního roku a přehledně sesumírované je jako vždy naleznete v našem kalendáři.

Základní tarif „Economy Basic“ obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Panamě bez problémů vystačíte. Routing potom zahrnuje delší přestup v kanadském Torontu v obou směrech. Ve všech případech se jedná o dlouhý stopover (cca 20 hodin), který snadno využijete k prohlídce metropole a odpočinku na hotelu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Panamy

Před cestou do Panamy je nutné disponovat  dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář. Kompletní informační servis naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Panamě“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Panama volá!

Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Panamy za 9 568 Kč

2v1: Listopadová Panama se zastávkou v Torontu – z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)