Z Vídně na Kubu: Havana během listopadu
20.7.2022

Z Vídně na Kubu: Havana během listopadu

11 751

O této nabídce

Letecká společnost Air Canada nás v poslední době vydatně zásobuje akčními letenkami s cílem na severoamerickém kontinentu. Dnes z její nabídky vylovíme zpáteční letenky z Vídně na Kubu za 11 751 Kč! Letenky do hlavního města, Havany, jsou dostupné po celý měsíc listopad – odlety jsou možné ve čtvrtek a neděli, zatímco návraty ve středu/pátek/sobotu. Devízou jsou i pohodové přestupy v kanadském Torontu (bez nutnosti nocovat). Cestou do Karibiku ho strávíte na letišti, v případě zpátečního itineráře se vyplatí vyrazit i do města.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kubu

Na Kubu se už cestuje „jako dřív“, tj. bez jakékoliv „COVID byrokracie“. Nezapomeňte však na turistické vízum ve formě „turistické karty“.

Detaily, další užitečné odkazy) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kubě“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyrazte na Kubu

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Náhled letenky z Vídně do Havany za  11 751 Kč

Z Vídně na Kubu: Havana během listopadu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)