Kanárské ostrovy: z Prahy na Lanzarote během zimy
27.6.2023

Kanárské ostrovy: z Prahy na Lanzarote během zimy

4 227

O této nabídce

V minulém týdnu jsme vám přinesli tip na levné letenky z Prahy na ostrov Gran Canaria. Dnes budeme v servírování pěkných letenek z Prahy na Kanárské ostrovy pokračovat. V nabídce švýcarského národního dopravce Swiss International Air Lines totiž ulovíte zpáteční letenky z Prahy na Lanzarote za 4 227 Kč.

Termíny jsou dostupné během příští zimy, primárně v lednu. Cestou za teplem i zpět do střední Evropy vás vždy čeká jeden svižný přestup na letišti v Curychu (ZRH). Základní tarif „Economy Light“ obsahuje bezplatnou přepravu klasického příručního zavazadla. Pokud byste se bez odbveného zavazadla neobešli, zakupte letenky rovnou ve vyšším tarifu „Economy Classic“ s příplatkem cca 700 Kč / směr.

Veškeré informace o letišti Lanzarote (ACE), vč. tipů na dopravu z letiště do všech koutů ostrova, naleznete v našem novém průvodci.

Lanzarote je nejkrásnější v zimě

Představujete si vyprahlou krajinu, nazývanou měsíční, když se řekne Lanzarote? Červenou půdu bez života? Sucho, horko a touhu po vláze? V zimě je to jiná pohádka. Sopečné kopce se zazelenají, po dešti se otevře pestré kvítí. Lanzarote už není poušť, je to louka. Nádherná louka. Šum moře vás bude provázet procházkami po pobřeží, jen se tepleji oblečte, vánek a chlad oceánu může být někdy příliš ostrý. Pokud vás i přesto voda vábí, nebojte se – potápí se tu, šnorchluje i surfuje celoročně.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 5-6 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Lanzarote za 4 227 Kč

Kanárské ostrovy: z Prahy na Lanzarote během zimy


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Lanzarote (ACE)

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)