Kanárské ostrovy: z Prahy do Las Palmas na ostrově Gran Canaria
19.6.2023

Kanárské ostrovy: z Prahy do Las Palmas na ostrově Gran Canaria

4 350

O této nabídce

S pěknou nabídkou letenek z Prahy na Kanárské ostrovy přichází letecká společnost Brussels Airlines. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Gran Canaria ulovíte v rezervačním systému aerolinky za hezkou cenu 4 350 Kč. Cestou do Las Palmas i zpět do České republiky vás čeká jeden svižný přestup v Bruselu (BRU). Základní tarif „Economy Light“ obsahuje bezplatnou přepravu klasického příručního zavazadla. A co termíny? Na Gran Canarii se můžete vydat během ledna a první poloviny února příštího roku. Ideální únik před středoevropskou sychravou zimou…

Na Gran Canarii se bude líbit každému

Gran Canarii, ostrovu ve vodách Atlantiku, se ne nadarmo přezdívá jako ostrovu obsahující celý kontinent. Vždyť dramaticky se měnící scenérie s džunglí na severu ostrova a s hornatou krajinou ve vnitrozemí, s vyprahlou pouští na jihu a s přenádherným písečným pobřežím, snad nemůže být schováno na jednom jediném ostrově… Neuvěříte vlastním očím. Gran Canaria je v ten samý okamžik také ostrovem čtyř ročních období, kdy se horké paprsky slunce jak lusknutím prstu střídají s hustou mlhou, silným větrem a na špičkách hor snad i s několika sněhovými vločkami. Procházky po plážích jsou však idylickou romantikou 365 dní v roce a Las Palmas de Gran Canaria nabídne historii i jedinečnou kulturu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 5-6 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Las Palmas za 4 350 Kč

Kanárské ostrovy: z Prahy do Las Palmas na ostrově Gran Canaria


Bude se hodit

Letiště Gran Canaria (LPA)

Letiště Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)