Kanada: Montréal, Toronto nebo Vancouver z Vídně
10.1.2022

Kanada: Montréal, Toronto nebo Vancouver z Vídně

7 995

O této nabídce

V nabídce aerolinek z letecké aliance Oneworld (American Airlines, British Airways, Iberia a Finnair) pořídíme také levné letenky do Kanady. Za libovou cenu se můžete vydat do Montréalu, Toronta nebo Vancouveru, přičemž ceny začínají za 7 995 Kč (v případě destinace na západním pobřeží severoamerického kontinentu). Většina routingů zahrnuje jeden pohodlný přestup v Londýně. Vybírat můžete z mnoha termínů během celé první poloviny roku 2022, a to včetně červnových kombinací, které jsou za inzerovanou cenu skutečnou peckou!

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Před cestou do Kanady je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace eTA.

Kompletní podmínky vstupu, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanada spadá do „zelené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Vancouveru za 7 995 Kč

Kanada: Montréal, Toronto nebo Vancouver z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)