Kalifornie: z Mnichova do San Francisca
27.7.2023

Kalifornie: z Mnichova do San Francisca

10 724

O této nabídce

Zažij legendární Západ USA na vlastní kůži. S letenkami za pěknou cenu do Kalifornie přichází aerolinka TAP Air Portugal. Díky ní si zaletíte z Mnichova do San Francisca za 10 724 Kč s jedním přestupem v Lisabonu (LIS). Termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku, vyrazte na roadtrip americkým Západem například v termínu od 5. do 19. března. 

S sebou do Kalifornie si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte v rámci tarifu Basic za 13 133 Kč za zpáteční letenku.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm + osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2024
  • Termíny:

Zažij americký Západ a legendární „Frisco“

V San Francisku si každý dělá, co chce! I počasí, které je tu kopec od kopce jiné. Stojíte na vrcholu Twin Peaks v tričku a přijedete k domu Janis Joplin v Ashbury, kde je mlha a zima. A zvířata? Tuleni tu okupují molo 39, pod Golden Gate Bridge se prohánějí velryby. Dolores park zakazuje dospělým vstup bez doprovodu dětí! Silnice jsou jak houpačka – prudce nahoru, prudce dolů – nejhorší je Lombard Street! A Alcatraz? Zdá se být od pevniny na pár temp, ale zkuste z něj doplavat… Dělejte si v San Francisku taky, co chcete, ať si ho pořádně užijete!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ameriku nejpohodlněji projedete díky půjčenému autu, které si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Skvělé auto pro váš americký roadtrip vyjde od 1 295 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Koronavirové podmínky byly již zcela zrušeny. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do San Francisca za 10 724 Kč
Kalifornie: z Mnichova do San Francisca

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště San Francisco (SFO)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)