Jižní Amerika: Peru z Berlína
11.10.2021

Jižní Amerika: Peru z Berlína

10 856

O této nabídce

Kdy jindy si vychutnat návštěvu populárních turistických míst (jako třeba Machu Picchu), než v „době postcovidové“, kdy jejich poznávání budete sdílet s pouhým zlomkem dříve standardního počtu cestovatelů? Náš Mirek se o víkendu z peruánské Limy vrátil a výlet do Peru považuje za jeden nejlepších v poslední době! Následujte ho a vydejte se do Peru díky akčním letenkám z dílny aerolinek Air France a KLM. Zpáteční letenky z Berlína do Limy nyní ulovíte za prima cenu 10 856 Kč. 

S cestou do Jižní Ameriky ale dlouho neváhejte. V závěru listopadu se již začne horšit počasí a přijde období dešťů, proto doporučujeme do Peru vyrazit v nejbližších týdnech. Základní tarif obsahuje klasické příruční zavazadlo a routingy jeden příjemný přestup v Paříži či Amsterdamu.

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Peru

Před cestou do Peru musí všichni cestovatelé předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a také příjezdový formulář (je třeba ho vyplnit v nejdříve 72 hodin před odletem). Výjimku mají děti mladší 12 let.

Více informací o cestování do Peru naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Limě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Peru, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit test před cestou zpět + po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

PS: Podmínky pro návrat do Německa, kam budete přilétat, se od těch českých aktuálně výrazně neliší. Německý příjezdový formulář netřeba vyplňovat. Disponovat však musíte dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci. Alternativně lze použít i negativní test (AG ne starší 48 hodin nebo PCR ne starší 72 hodin).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za dobrodružstvím do Peru

Divoké Peru je přenádhernou zemí Jižní Ameriky, ve které se střídají neprostupné pralesy s vyprahlými pouštěmi a masivní Andy se svými bíle zasněženými vrcholky se táhnou pobřežím Tichého oceánu. Cuzco je plné historie i vstřícnosti a ruiny bájného inckého města Machu Piccu se noří z ranní mlhy, když vzduchem prostupuje tajemství. Vydejte se na proslulou Duhovou horu, a ještě dál, do neobjeveného Rudého údolí. Jeho neuvěřitelně červená zemina, člověkem neposkvrněná, se pere s pastelovou jemností solných jezírek Maras a kontrastuje se zelení záhadných kruhových teras v Moray. Tak na co ještě čekáte? Vemte krosnu, obujte pohory a vydejte se mezi lamy a alpaky!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Limy za 10 856 Kč

Jižní Amerika: Peru z Berlína


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)