Jihovýchodní Čína: z Vídně do Šen-čenu přímým letem
30.4.2024

Jihovýchodní Čína: z Vídně do Šen-čenu přímým letem

12 444

O této nabídce

Láká tě tajemná Čína? Zaleť si do delty Perlové řeky díky obnovenému přímému spojení z Vídně do Šen-čenu. Čínská aerolinka Hainan Airlines opět spojí obě města 29. května a ty ulovíš zpáteční letenky během června na nejrychlejším spojení do jihovýchodní Číny za 12 444 Kč. Příjemným benefitem je také, že si s sebou zdarma vezmeš i odbavený bágl do 23 kg. Tak neváhej a objev Čínu například v termínu od 1. do 12 června. 

Od konce června potkáš čínskou aerolinku Hainan Airlines také v Praze, kdy spojí hlavní město ČR s čínským Pekingem. Více informací se dočteš v našem magazínu.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máš přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Na palubu si vezmeš klasické kabinové zavazadlo, kdy součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (klasicky malý batoh nebo kabelka). Během letů se těš také na občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Objev tajemnou Čínu

Země odlišností ležící daleko na východě, obývaná jednou z nejstarších civilizací světa, ukrývá neskutečné kulturní dědictví a dechberoucí přírodní krásy. Tak otevři své srdce jiným zvyklostem a obyčejům a vydej se za poznáním Zakázaného města na náměstí Nebeského klidu, Duhových hor neuvěřitelných barev a odstínů i hor Tianzi, připomínající ty na Pandoře z Avataru. Stůj v úžasu před monumentálními vodopády Detian, schované mezi listy bambusu hledej rozkošné pandy. Projdi se po proslulé Velké čínské zdi, jedné z nejvýznamnějších památek celého lidstva. Ztrať se v chaotické džungli mrakodrapů spěchajících metropolí a ochutnej autentickou čínskou kuchyni, ostrou, odlišnou a vonící dálkami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Nezapomeň si na Velvyslanectví ČLR v Praze před odletem vyřídit vízum do Číny. Další informace o opatření a podmínkách vstupu se dočteš v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně do Šen-čenu za 12 444 Kč
Jihovýchodní Čína: z Vídně do Šen-čenu přímým letem

Kalendář dostupných termínů


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 155

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 176
Vídeň - Shenzhen - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Hainan Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)