Jednosměrné letenky z Lucemburku do Dominikány za bomba cenu
4.4.2024

Jednosměrné letenky z Lucemburku do Dominikány za bomba cenu

2 864

O této nabídce

Pro fajnšmekry, cestovatelské nadšence a blázny, co chtějí odletět a už se nevrátit, máme jeden tip – jednosměrné letenky z Lucemburku do Dominikány. Ty pořídíte za šílených 2 864 Kč na 3 termíny v příštím týdnu. Víme, že většinu klasických cestovatelů tato nabídka aerolinek Lufthansa a Condor příliš neosloví, ale myslíme si, že by na našem webu určitě měla být. V ceně letenky máte i odbavené zavazadlo do 20 kg, tak si ho sbalte a odleťte do Punta Cany třeba 9. dubna. Po cestě tě čeká svižný přestup ve Frankfurtu (FRA).

Jak do Lucemburku? Využít můžete přímého spojení z Prahy, které provozuje aerolinka Luxair a nebo autem.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 20 kg a kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Na dálkovým letu dostanete také teplé občerstvení a nápoje.

Uleťte starostem do Karibiku

Dominikánská republika, perla Karibiku. Je známá pro své nesmírně vřelé a dobrosrdečné lidi, jenž vás přivítají s otevřenou náručí. Pyšně vám ukáží panenskou přírodu moudře vládnoucí všude kolem, pralesy zdobené na 300 druhy orchidejí, pestrobarevné papoušky poletující oblohou, bělostný písek donekonečna se táhnoucích pláží, růžové peří plameňáků kolébající se na hladině azurového moře. Ukáží vám majestátní vodopády Damajagua a velkolepou Pico Duarte, nejvyšší horu celého Karibiku. Ukáží vám svou kulturu, bujaré oslavy plné zpěvu, roztančí vás do podmanivých rytmů merengue. Dají vám ochutnat jemný a lahodný bílý rum, omámeni jeho chutí pozorujte do oranžova zabarvené nebe, když se slunce zanoří za obzor.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a prozkoumejte krásy Dominikány. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 957 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Před cestou do Dominikány si nezapomeňte vyplnit vstupní formulář, který najdete na této stránce. Více informací najdete v našem průvodci.

Náhled letenky z Lucemburku do Punta Cany za 2 864 Kč

Jednosměrné letenky z Lucemburku do Dominikány za bomba cenu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Lucemburk (LUX)

Letiště Punta Cana (PUJ)

Condor

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)