Jarní Seattle z Berlína
10.10.2022

Jarní Seattle z Berlína

8 707

O této nabídce

Finský dopravce Finnair uvolnil do prodeje zpáteční letenky z Berlína do Seattlu za bezkonkurenční ceny – široká škála dubnových a květnových termínů vychází pouze na 8 707 Kč! Jedná se opravdu výhodnou cenu a s koupí doporučujeme dlouho neváhat. V nabídce jsou i termíny přes květnové státní svátky, jako například termín 5. – 12. května. Finnair navíc považujeme za špičkovou aerolinku a na dálkových letech se můžete těšit na výborné teplé občerstvení a samozřejmě také inflight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou příručních zavazadel – většího o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a druhého do 40 × 30 × 15 cm a o hmotnosti nejvýše 8 kg v součtu. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku 70 EUR za směr. Po cestě vás čeká krátký garantovaný přestup v Helsinkách.

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Pro cestu do USA je nutné disponovat potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19, kdy poslední dávka základního schématu očkování (tzn. první dávka jednodávkového nebo druhá dávka dvoudávkového očkování) byla aplikována před alespoň 14 dny. Potvrzení o očkování má pak pro účely vstupu do USA neomezenou platnost. Aktuální informace blíže době vašeho odletu sledujte na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Seattlu z Berlína

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Seattle a západní pobřeží USA

Seattle je jedním z nejznámějších severoamerických měst, a to, možná trochu paradoxně, spíše pro své okolí než pro město samotné. Stát Washington přímo překypuje téměř nedotčenými národními parky, hustými lesy a horskými štíty, zdejší krajina nápadně připomíná tu kanadskou. Jezera se střídají s vyhlídkami a zvlášť v jarních měsících je celá scenérie svěže zelená a rozkvetlá. Seattle je také branou západního pobřeží USA včetně všech jeho pláží a dalších lákadel. Pokud máte v USA více času, určitě si zajeďte i do slavného NP Yellowstone anebo si rovnou udělejte road trip až do Kalifornie. V Seattlu samotném pak musíme doporučit návštěvu jeho dominanty – 185 m vysoké Space Needle, a také historické centrum v Pioneer Square.

Ubytování v Seattlu

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Seattlu

Nejlepším parťákem na cestování po západním pobřeží USA je jednoznačně pořádné auto. Na nejnižší ceny pronájmu automobilu v Seattlu i kdekoliv jinde po světě dosáhnete rezervací skrze naší autopůjčovnu.

Náhled akční letenky do Seattlu z Berlína

Jarní Seattle z Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Finnair

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)