Jarní Řím z Prahy za fajn cenu
15.2.2024

Jarní Řím z Prahy za fajn cenu

780

O této nabídce

Jednou z nejoblíbenějších destinací mezi cestovateli je romantické hlavní město Itálie, kam si tradičně zaletíte za fajn ceny. Jarní Řím je k mání s odletem z Prahy díky aerolince Wizz Air. Zpáteční letenky pořídíte za 780 Kč na spoustu kratších i delších termínů od dubna do června letošního roku. Nechte se unést antickými památkami, ochutnejte lahodné gelato a vynikající pizzu například v termínu od 13. do 16. června.

Na nejnižší ceny dosáhnou tradičně členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

S sebou do Říma si vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, koupíte si ho v rámci služby Priority od 1 005 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 837 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Říma nejen za památkami

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Itálie se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 780 Kč
Jarní Řím z Prahy za fajn cenu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)