Jarní New York z Prahy se dvěma odbavenými zavazadly
25.11.2022

Jarní New York z Prahy se dvěma odbavenými zavazadly

9 985

O této nabídce

Pokud se chystáte za oceán a bez odbaveného zavazadla si cestu do New Yorku nedokážete představit, skočte po aktuální promo akci prémiové letecké společnosti Singapore Airlines. V její nabídce ulovíte New York z Prahy za parádní cenu 9 985 Kč, jejíž součástí je i tradičně velmi štědrý zavazadlový limit. Dopravce vám totiž dovolí zdarma přepravit 2 ks odbavených zavazadel s limitem 23 kg/ks čili má k dispozici až 46 kg k odbavení.

Cestou do New Yorku vás čeká jeden hladký přestup ve Frankfurtu,. Na zpáteční cestě poté delší, téměř celodenní, layover. Přískoky mezi Prahou a Frankfurtem jsou realizovány spřátelenou aerolinkou Lufthansa. Termíny jsou dostupné na limitované období: odlety připadají v úvahu v druhé polovině dubna a návraty poté v první polovině května.

PS: Pokud vás k cestě do New Yorku stačí příruční zavazadlo nebo byste rádi vyrazili již  v první čtvrtině roku, mrkněte se na tuto akci z Prahy od Aer Lingus.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku s odbaveným zavazadlem za 9 985 Kč

Jarní New York z Prahy se dvěma odbavenými zavazadly


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Singapore Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)