Z Prahy do New Yorku s Aer Lingus přes celou zimu
23.11.2022

Z Prahy do New Yorku s Aer Lingus přes celou zimu

9 267

O této nabídce

Slevovou akci přicházející s blížícím se „Černým pátkem“ přináší také irská aerolinka Aer Lingus. V její nabídce ulovíte za zajímavé částky zpáteční letenky z Prahy do New Yorku, jejichž cena začíná na 9 267 Kč. Základní tarif „Saver“ obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel. Budete-li-potřebovat k cestě i odbavený bágl, kupujte letenky ve vyšším tarifu „Smart“, který vyjde na příplatek cca 13 stovek. Routing pak vždy zahrnuje jeden pohodový přestup v Dublinu v rámci obou směrů.

Jasně, od Aer Lingus známe i větší pecky jako třeba pravděpodobně největší letošní hit alias letenky z Prahy do Spojených států amerických za 4 tisíce Kč včetně odbaveného zavazadla. Na druhou stranu zpáteční letenky z Prahy do New Yorku pod hranici 10 tisíc Kč neklesají každý týden a zejména pokud se za odletem nechcete trmácet do Berlína, Mnichova či Vídně, je toto moc hezká nabídka.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 267 Kč

Z Prahy do New Yorku s Aer Lingus přes celou zimu


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)