Jarní letenky z Vídně do Pekingu s Etihad Airways
10.4.2024

Jarní letenky z Vídně do Pekingu s Etihad Airways

12 970

O této nabídce

Ještě než se dočkáme obnoveného spojení mezi Prahou a Čínou, o kterém jsme vás informovali v našem magazínu, stojí za zmínku i nabídka skvělé aerolinky Etihad Airways. Díky ní pořídíte zpáteční letenky z Vídně do Pekingu během jara za 12 970 Kč. Termíny jsou dostupné od druhé poloviny května až do konce června – navštivte Čínu například od 13. do 23. června. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v Abú Dhabí (AUH) a cílovým letištěm pro vás bude Peking Ta-sing (PKX).

V ceně letenky máte přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg. Dále si s sebou vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 50 × 40 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Během letů vás jistě potěší teplé občerstvení a nabídka nápojů zdarma.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 20 kg + kabinové zavazadlo + osobní věc
  • Dostupnost: květen a červen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Spatřete nejen Velkou čínskou zeď na vlastní oči

Země odlišností ležící daleko na východě, obývaná jednou z nejstarších civilizací světa, ukrývá neskutečné kulturní dědictví a dechberoucí přírodní krásy. Tak otevřete svá srdce jiným zvyklostem a obyčejům a vydejte se za poznáním Zakázaného města na náměstí Nebeského klidu, Duhových hor neuvěřitelných barev a odstínů i hor Tianzi, připomínající ty na Pandoře z Avataru. Stůjte v úžasu před monumentálními vodopády Detian, schované mezi listy bambusu hledejte rozkošné pandy. Projděte se po proslulé Velké čínské zdi, jedné z nejvýznamnějších památek celého lidstva. Ztraťte se v chaotické džungli mrakodrapů spěchajících metropolí a ochutnejte autentickou čínskou kuchyni, ostrou, odlišnou a vonící dálkami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Před cestou do Číny si nezapomeňte vyřídit turistické vízum, a to na Velvyslanectví ČLR v Praze. Očkování a negativní test na COVID-19 již nepotřebujete. Více se dočtete v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně do Pekingu za 12 970 Kč

Jarní letenky z Vídně do Pekingu s Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)