JAR: Johannesburg z Vídně vč. státních svátků
23.2.2023

JAR: Johannesburg z Vídně vč. státních svátků

12 764

O této nabídce

Je vaším snem Afrika? Safari? Tak zbystřete. Air France ve spolupráci s KLM nyní nabízí letenky do města Johannesburg v Jihoafrické republice z Vídně za 12 764 Kč. Termíny jsou dostupné od dubna do června letošního roku, nejvíce dostupných termínů je však v květnu, kdy můžete využít jeden či oba státní svátky (např. od 1. do 15. května). Dalším příkladovým termínem může být odlet 6. 6. a návrat 19. 6. Čeká vás vždy jeden přestup v Amsterdamu (AMS) či Paříži (CDG).

V ceně je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a dále si můžete vzít jednu osobní věc. Odbavené zavazadlo si můžete dokoupit za 2 015 Kč (85 €). Během kratších letů dostanete menší občerstvení a na dlouhých letech bude podáváno teplé jídlo.

Podmínky pro cestování

Cesty do Jihoafrické republiky

Pro cesty do JAR již nepotřebujete žádná očkování, testy ani formuláře – cesty jsou již jako dřív. Pro aktuální informace opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 příruční zavazadlo (55 x 35 x 25 cm) a 1 osobní věc
  • Dostupnost: duben – červen 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ta pravá Afrika na vás čeká v Jihoafrické republice

Vydejte se za ryzí africkou divočinou, velikáni místní přírody vám naprosto vyrazí dech. Nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého, kochejte se překrásnou scenérií nespoutané savany. Ztraťte se v Dračích horách, majestátních kopcích kde vodopády padají z obrovské výšky a vy hned zapomenete na okolní svět. Navštivte křovácké Lesotho, kulturně bohaté Svazijsko nebo poznejte sílu Indického oceánu. Durban omývaný obřími vlnami ponouká k surfování a podmořskému světu kralují žraloci, vítající ty odvážnější z potápěčů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste se v Jihoafrické republice mohli jednoduše pohybovat, doporučujeme půjčení auta, které si jednoduše rezervujete přes naší autopůjčovnu. Půjčení menšího auta na 12 dní vyjde přibližně na 5 250 Kč.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 12 764 Kč
JAR: Johannesburg z Vídně vč. státních svátků

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)