Japonský ostrov Okinawa z Budapešti
15.6.2023

Japonský ostrov Okinawa z Budapešti

12 865

O této nabídce

Znáte souostroví Rjúkjú? Pokud ne, tak je nejvyšší čas tyto ostrovy patřící Japonsku vyrazit objevit! V současné akci letecké společnosti China Eastern Airlines totiž ulovíte zpáteční letenky z Budapešti (BUD) na ostrov Okinawa (OKA) za skvělou cenu 12 865 Kč.

Letenky jsou dostupné na termíny během letošního podzimu – primárně v listopadu a posléze také v první polovině prosince. Jejich přehledný výčet naleznete tradičně v našich kalendářích níže. Základní tarif u čínského dopravce obsahuje štědrý zavazadlový limit, který vás opravňuje odbavit až 2 ks zavazadel (á 23 kg / ks). V obou směrech vás čeká jeden přestup v čínské Šanghaji. Ve zpáteční směru se jedná o delší layover (9 hodin), díky němuž si ale během cesty odpočinete a navíc můžete vyrazit na rychlý exkurz do města – tranzitní víza získáte zdarma.

Návštěvu pásu ostrovů táhnoucích se od jižního pobřeží Kjúšú až téměř k samotnému Tchaj-wanu lze také šikovně spojit s poznáváním více známých japonských atraktivit, a to díky akčním letenkám stejného dopravce do Ósaky nebo Tokia, na něž jsme upozorňovali včera v tomto článku. Termínově se inspirujte v našich kalendářích a následně ve vyhledávači zvolte funkci „Více měst“, která vám umožní kombinovat routing dle vlastních potřeb. Vnitrostátní přelety mezi největšími japonskými městy a letištěm Naha na ostrově Okinawa pořídíte u All Nippon Airways, Japan Airlines nebo nízkonákladovek jako Jetstar JapanPeach / Skymark. Jednosměrné letenky vyjdou od 1 200 Kč. Mezi další krásné ostrovy ležící nedaleko Okinawy se řadí Ishigaki, Mijako nebo Jaejama, jejichž návštěva by vám taktéž neměla uniknout.

Akční letenky na ostrov Okinawa

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Cestování do Japonska je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Transfer přes Čínu

Kvůli routingu vedoucímu přes pevninskou Čínu je aktuálně nutné disponovat negativním AG testem (ne starším 48 hodin) v obou směrech. Do podzimu ale zbývá spousta času a věříme, že i tato nepříjemnost brzy padne. Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti na Okinawu za 12 865 Kč
Japonský ostrov Okinawa z Budapešti

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Japonsko)

Let zpátky

Budapešť - Okinawa - Naha Field - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)