Japonsko: Tokio, Ósaka, Fukuoka či Nagoja z Budapešti
14.6.2023

Japonsko: Tokio, Ósaka, Fukuoka či Nagoja z Budapešti

od 12 875

O této nabídce

Levné letenky do Japonska, které jsou v letošním roce velmi nedostatkovým zbožím, pořídíte v aktuální akci letecké společnosti China Eastern Airlines. Odlety jsou alokovány do maďarské Budapešti (BUD) a cílovou destinaci si můžete vybrat z následujících japonských měst: hlavní město Tokio, přílet na letiště Narita (NRT), druhé největší město v zemi – Ósaka (KIX), Nagoja (NGO) na ostrově Honšú nebo Fukuoka (FUK) nacházející se na severu ostrova Kjúšú. Ceny zpátečních letenek začínají na 12 875 Kč a jednotlivé destinace lze vzájemně kombinovat také do „open-jaw letenek. Za tímto účelem využijte funkci „Více měst“ v našem vyhledávači.

Letenky jsou dostupné na termíny během letošního podzimu – primárně v listopadu a posléze také v první polovině prosince. Jejich přehledný výčet naleznete tradičně v našich kalendářích níže. Základní tarif u čínského dopravce obsahuje štědrý zavazadlový limit, který vás opravňuje odbavit až 2 ks zavazadel (á 23 kg / ks). V obou směrech vás čeká jeden delší přestup v čínské Šanghaji. V některých případech se jedná se téměř o celodenní layover, díky němuž si ale během dlouhé cesty odpočinete a navíc můžete vyrazit na rychlý exkurz do města – tranzitní víza získáte zdarma.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Cestování do Japonska je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Transfer přes Čínu

Kvůli routingu vedoucímu přes pevninskou Čínu je aktuálně nutné disponovat negativním AG testem (ne starším 48 hodin) v obou směrech. Do podzimu ale zbývá spousta času a věříme, že i tato nepříjemnost brzy padne. Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Vyraz prozkoumat krásy Japonska

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Fukuoky za 12 875 Kč

Japonsko: Tokio, Ósaka, Fukuoka či Nagoja z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)