Italská Boloňa z Prahy na lednové prodloužené víkendy
5.1.2022

Italská Boloňa z Prahy na lednové prodloužené víkendy

258

O této nabídce

Koho neodradí vícečetné podmínky vstupu do Itálie (i očkovaní cestovatelé musí před cestou předkládat negativní test), ten si může zaletět na lednový prodloužený víkend do italského města Boloňa. V rezervačním systému aerolinky Ryanair se dnes objevily zpáteční letenky na trase z Prahy do Boloni za prima cenu 258 Kč. Odlétá se vždy ve čtvrtek večer a návrat je ve večerních hodinách nedělních. K výletu vám tak postačí pouze jeden den dovolené.

PS: Další prima možností, jak si zpestřit prodloužený víkend v lednu, jsou tyto letenky z Prahy do Bari za 518 Kč.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Boloně za 258 Kč

Italská Boloňa z Prahy na lednové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)