Lednové prodloužené víkendy v italské Apulii: z Prahy do Bari
4.1.2022

Lednové prodloužené víkendy v italské Apulii: z Prahy do Bari

518

O této nabídce

Pokud jste očkovaní a nevadí vám před výletem skočit na test, můžete si v lednu zaletět za prima cenu na jih Itálie. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky z Prahy do města Bari. Zpáteční letenky do Apulie na prodloužené víkendy pořídíte prakticky ve všech lednových termínech za 518 Kč. Odlety z Prahy jsou naplánovány na sobotní podvečer a návraty tamtéž na úterní poledne.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. ledna 2022 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Cestovatelé jsou nově znovu zproštěni poplatku za změnu letenky (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více obnovení vstřícné změnové politiky aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte během prodlouženého víkendu jedině díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Pronájem menšího auta na prodloužený víkend vyjde cca na tisícovku.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 518 Kč

Lednové prodloužené víkendy v italské Apulii: z Prahy do Bari


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)