Indie: Levné letenky do Dillí
30.9.2022

Indie: Levné letenky do Dillí

9 837

O této nabídce

Láká vás poznávání jiných kultur a odlišných náboženství, táhne vás to za tou nezaměnitelnou vůní dálek? Nemůžete už odolat touze po cestování? Využijte akčních letenek do indického Dillí na palubě luxusních aerolinií Saudia. V nabídce je mnoho termínů s odlety z Vídně a návraty do Mnichova na vedlejší turistickou sezónu od dubna do června. V tomto období očekávejte teploty vzduchu převyšující 39 °C a sucho. Díky horku vás ale potěší menší zástupy turistů a ceny služeb ještě levnější, než obvykle.

V ceně letenky je již zahrnuta přeprava odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a samozřejmě také přeprava příručního zavazadla o rozměrech do  56 × 45 × 25 cm a hmotnosti do 7 kg.

Pestrobarevná Indie

Indie je zemí obrovskou, pestrobarevnou, chudou a přesto nesmírně bohatou. Pro její rozlohu a rozmanitost by se jí dalo cestovat dlouhé měsíce. Pokud chcete indické kulturní bohatství, jinakost a atmosféru alespoň ochutnat, vydejte se za poznáním jejího Zlatého trojúhelníku. Spojuje Staré i Nové Dillí a příběhy opředenou Agru s růžovým Jaipurem. Na svazích pohoří Aravalli se majestátně tyčí pevnost Ambér, palác Větrů v Jaipuru vás dostane svými barvami. Stůjte v úžasu před slavným pomníkem lásky Tádž Mahal. Je opředen tajemstvím a legendami, alespoň na okamžik jim uvěřte.

Podmínky pro cestování

Cestování do Indie

Pro cestování do Indie je nutné předložit platné vízum, zdravotnický formulář a certifikát o negativním výsledku PCR testu na COVID-19 provedeném do 72 hod. před odletem nebo doklad o očkování proti COVID-19 dokončeném před alespoň dvěma týdny. Více informací a užitečné odkazy naleznete na naší stránce Koronavirus v Indii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Dillí

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled levné letenky do Dillí

Indie: Levné letenky do Dillí

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)