Gruzie: z Vídně do Kutaisi na konci léta
28.6.2024

Gruzie: z Vídně do Kutaisi na konci léta

1 602

O této nabídce

V dnešní slevové akci maďarské aerolinky Wizz Air ulovíš kromě zlevněných letenek z Vídně do Varny za 497 Kč také akční letenky do Gruzie. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do druhého největšího města v zemi, Kutaisi (KUT) na tebe v rezervačním systému dopravce čekají za ceny od 1 602 Kč, a to např. v termínu od 18. do 25. září 2024 (nejlevnější letenky tradičně uloví členové WDC, zatímco pro ostatní cestovatele se jejich ceny pohybují v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč). Zlevněné letenky jsou dostupné v zářijových termínech, nicméně za sympatické ceny jsou k dispozici také na říjen. Vyraz si pošmáknout na dobrotách gruzínské kuchyně nebo si užít krásy tamějších hor – ať již ve Svanetii nebo v okolí Stepancmindy pod třetí nejvyšší gruzínskou horou, Kazbek.

Veškeré informace o letiště Kutaisi (KUT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a dalších gruzínských destinací, nalezneš v našem průvodci.

  • PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíš-li ve dvojici, pak se ti tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budeš moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kutaisi za 1 602 Kč

Gruzie: z Vídně do Kutaisi na konci léta


Bude se hodit

Letiště Kutaisi (KUT)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)