K Černému moři do Bulharska – z Vídně do Varny
28.6.2024

K Černému moři do Bulharska – z Vídně do Varny

497

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air se v srpnu vrátí na hned několik linek s cílem v bulharské Varně. Mezi obnovená spojení se řadí i linky z Prahy a Vídně, o čemž jsme tě již informovali v našem magazínu. A právě na trase z Vídně (VIE) do Varny (VAR) teď ulovíš mega levné letenky k Černému moři. Zpáteční letenky z Vídně do Varny v závěru letní sezony pořídíš v rezervačním systému dopravce za 497 Kč! Cena tradičně platí pouze pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí kolem tisícovky. Linka z rakouské metropole bude cestovatelům k dispozici 3× týdně (pondělí, středa, pátek – odlety připadají vždy na večerní hodiny).

Veškeré informace o letišti ve Varně (VAR), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města a jeho okolí, nalezneš v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíš-li ve dvojici, pak se ti tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budeš moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Určitě nezůstávej celý pobyt pouze ve Varně. Půjč si automobil a projeď kus Bulharska. Pohodlného parťáka po tvoje cestování objevíš v naší autopůjčovně nebo využij služby prověřené lokální půjčovny „TOP Rent a car“. Pětidenní pronájem malého vozu vyjde během letních měsíců na cca 2 500 Kč.

Náhled letenky z Vídně do Varny za 497 Kč

K Černému moři do Bulharska – z Vídně do Varny


Bude se hodit

Letiště Varna (VAR)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)