Gruzie z Polska nebo Prahy na spousty termínů
24.2.2023

Gruzie z Polska nebo Prahy na spousty termínů

691

O této nabídce

Zaleť si do nepoznané Gruzie, staň se cestovatelským pionýrem a užívej si přírodu i města téměř bez turistů… na prodloužený víkend nebo rovnou několik týdnů, Vánoce, Velikonoce, kdykoliv na jaře nebo na podzim! Akční letenky do Gruzie nabízí nízkonákladová aerolinka Wizz Air z Polska, konkrétně Katowic nebo Krakowa, již od 691 Kč za zpáteční let, nebo můžete letět z Prahy za ceny od 2 620 Kč, které jsou sice o něco vyšší, ale za nás stále velmi atraktivní.

V případě rezervace na webu dopravce si u polských odletů dejte pozor na výchozí i zpáteční destinaci: některé lety letí z Krakowa, jiné z Katowic, a některé se vrací do druhého z těchto dvou měst, než ze kterého vylétají, což může způsobovat problémy zvlášť pokud na letiště plánujete jet autem a nechat ho na letišti zaparkované. Do termínů vypsaných níže jsme proto zařadili pouze termíny se stejným místem odletu i příletu.

Cena letenky zahrnuje přepravu malého příručního zavazadla s rozměry do 40 x 30 x 20 cm a hmotností 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit spolu s přednostním nástupem za poplatek, který se různí dle obsazenosti letu.

Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Vstupní podmínky do Gruzie

Cestování do Gruzie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Více detailů, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v Gruzii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Gruzie z Polska/Prahy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Překrásná Gruzie

V hlubokém údolí mezi Velkým a Malým Kavkazem leží přenádherná země – Gruzie. Zůstává turisty téměř nepoznaná, a ta samota učiní vjemy z dechberoucí přírody ještě kouzelnější. Toulejte se drsným pohořím, uroňte slzu štěstí při pohledu na průzračná jezera a burácející vodopády. Prométheova jeskyně, budící respekt svou velikostí a úchvatná, vám ukáže poklady podzemí. Světla rozmanitých odstínů vybarvují ozdoby v podobě stalaktitů, stalagmitů a stalagnátů. Skalnatý a hustě zalesněný kaňon Okatse tvoří kaskáda tří vodopádů. Nad touto skvostnou roklí se táhne visutá stezka, z její výšky nad rozbouřenou řekou se podlamují kolena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking či AirBnB (rezervací přes tyto odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pro klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled levné letenky do Gruzie z Katowic/Prahy

Gruzie z Polska nebo Prahy na spousty termínů Gruzie z Polska nebo Prahy na spousty termínů

 


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)