Letenky do exotiky: z Prahy na Filipíny s odbaveným báglem
6.12.2023

Letenky do exotiky: z Prahy na Filipíny s odbaveným báglem

15 240

O této nabídce

Nalaďte se na vlnu pohody a dopřejte si pohodovou dovolenou v jihovýchodní Asii. Letenky z Prahy na exotické Filipíny pořídíte s odbaveným zavazadlem díky aerolinkám KLM a Xiamen Air, a to za cenovku 15 240 Kč. Několik termínů pořídíte na přelomu ledna a února, tak neváhejte a uleťte depresivní zimě do tepla. Co třeba v termínu od 22. ledna do 1. února? Po cestě vás čekají dva přestupy – v Amsterdamu (AMS) a Sia-menu (XMN). Cílovým přístavem pro vás bude hlavní město Manila (MNL).

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále si pak na palubu vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Dopřejte si pohodu na Filipínách

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny a přestup v Číně

Cesty na rajské Filipíny jsou již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Ani pro přestup na území Číny nemusíte mít očkování nebo test. Pokud neopustíte letiště, získáte transitní víza zdarma. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Prahy na Filipíny za 15 240 Kč
Letenky do exotiky: z Prahy na Filipíny s odbaveným báglem

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Xiamen Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)