Exotické Bali: rýžové terasy, surfing a chrámy na konci roku
23.6.2022

Exotické Bali: rýžové terasy, surfing a chrámy na konci roku

17 832

O této nabídce

Exotické Bali má své místo na bucket listu snad každého cestovatele. Ať už to bude vaše poprvé nebo se jen chcete vrátit na vaše oblíbené místo – a možná prozkoumat nějaký nový kout – určitě vás potěší letenky na Bali z Vídně zlevněné na 17 832 Kč. S krátkým mezipřistáním v Abú Dhabí a v Kuala Lumpur se proletíte na křídlech luxusních aerolinií Etihad Airways – jedněch z nejlepších aerolinií světa. V ceně letenky je zahrnuta přeprava odbaveného zavazadla o hmotnosti až 23 kg, a také samozřejmě přeprava dvou příručních zavazadel, a to o rozměrech až 50 × 40 × 25 cm a hmotnosti 7 kg, a 40 × 30 × 15 cm a hmotnosti až 5 kg.

Rýžové terasy, usměvaví Balijci a stovky chrámů

Po vaší návštěvě Bali už nic nebude jako dřív. Jestli někdo pochopil, o čem život na téhle planetě je, pak jsou to Balijci, a neváhají se podělit. Příjemní, milí, přátelští však nejsou jen oni, neméně přátelské jsou ceny za ubytování, pronájem skútru, jídlo nebo dobrou kávu! Bože, jak božskou umí Balijci kávu! A tím cesta do hlubin vaší duše jen začíná. Nekonečné kaskády rýžových polí, stovky chrámů, rudé květy ibišku, vůně vonných tyčinek, divoký oceán, surfování, potápění, jóga, smlouvání, balijská batika a pohoda, ta nejpohodovější jakou si umíte představit. A hlavně o ni v životě (nejen) na Bali jde, ne?

Podmínky pro cestování

Pro vstup do Indonésie je nutné se prokázat platným očkovacím certifikátem s ukončeným očkováním proti nemoci COVID-19 před alespoň dvěma týdny. Funkci tohoto certifikátu zastává EU COVID pas. Více informací naleznete na naší stránce Koronavirus v Indonésii, kterou pravidelně aktualizujeme. Pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky.

Letenky na Bali z Vídně

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo (23 kg)
  • Dostupnost: listopad – prosinec 2022
  • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování na Bali. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Náhled letenky na Bali z Vídně

Exotické Bali: rýžové terasy, surfing a chrámy na konci roku

 


Bude se hodit

Letiště Denpasar (DPS)

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)