Exotická Indonésie v hlavní sezóně za parádní cenu
20.9.2022

Exotická Indonésie v hlavní sezóně za parádní cenu

12 396

O této nabídce

Zaleť si za exotikou do pestré a kulturně bohaté Indonésie, a to rovnou na křídlech luxusních aerolinií Saudia. Letenky na květen a červen příštího roku – období hlavní sezóny – jsou teď v prodeji již od 12 396 Kč! Tento tarif platí na letenky z Vídně do indonéské Jakarty s návratem do Mnichova. Z Jakarty se pak snadno dostanete vnitrostátními lety třeba na tolik populární Bali, pralesem porostlou Sumatru nebo Komodo – mekku potápění! Cena letenky obsahuje přepravu odbaveného zavazadla do max. hmotnosti 23 kg a k tomu kabinového zavazadla o rozměrech max. 56 × 45 × 25 cm a hmotnosti 7 kg.

Exotický ráj

Indonésie je barevná, nádherná, snoubí různé kultury a náboženství i bohatství s chudobou. Sami místní hlásají, že mají „jednotu v rozdílnosti“ a opravdu, každý ostrov připomíná jak kdyby jiný svět. Projeďte se Jávou, vyšplhejte na její hrdé vulkány a naučte se tradiční batice v Yogikartě. Nebo se nechte omámit krásou hinduistických chrámů proslulého Bali, surfujte na nedotčených plážích Lomboku, pozdravte orangutany na Sumatře. Na úchvatném Komodu žijí opravdoví draci a divoké Borneo vás naprosto dostane.

Podmínky pro cestování

Cestování do Indonésie

Pro vstup do Indonésie je nutné se prokázat potvrzením o očkování vč. tzv. „boosteru“, příp. lze „booster“ nahradit potvrzením o negativním výsledku antigenního testu na COVID-19. Více informací a užitečné odkazy naleznete na naší stránce Koronavirus v Indonésii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Letenky do Indonésie

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky do Indonésie

Exotická Indonésie v hlavní sezóně za parádní cenu

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)