Do zimní Neapole z Prahy nejen na prodloužené víkendy
29.11.2023

Do zimní Neapole z Prahy nejen na prodloužené víkendy

od 900

O této nabídce

Ještě jste nenavštívili italskou Kampánii? Nyní máte skvělou příležitost tento vroubek napravit díky aerolince Wizz Air. Do Neapole se podíváte z Prahy nejen na zimní prodloužené víkendy od 900 Kč. Nejlevněji vychází termín od 21. do 25. února, další termíny v lednu, únoru a dubnu pořídíte nepatrně dráž. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 900 Kč za let. Odbavené zavazadlo s hmotností do 10 kg vás vyjde na jednosměrný příplatek od 695 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Zimní Kampánie má své kouzlo

Kampánie je jedním z nejkrásnějších italských regionů, a to pro svou historickou architekturu, umění, krajinu i gastronomii. To samotné spojení výborného italského jídla s pohledem na dramatický Vesuv prostě nemá konkurenci. K tomu si přidejte sklenku plného červeného Taurasi, prohlídku proslulých antických Pompejí a výlet po pitoreskním Amalfitánském pobřeží, a dokonalá dovolená je na světě. Doporučujeme navštívit také Neapolskou katedrálu, přímořská městečka Salerno a Positano strmě se svažující až k hladině Tyrhénského moře, královský palác se zahradami Caserta hravě konkurující tomu ve francouzském Versailles a samozřejmě ochutnat špagety s mušlemi alle vongole a čerstvou rybu vařenou s rajčaty pesce all’acqua pazza nebo lahodné risotto alla pescatora.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a vyjeďte za brány Neapole. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 309 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Itálie se podíváte zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 900 Kč

Do zimní Neapole z Prahy nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)