Do New Yorku, Los Angeles nebo na Floridu v business class
10.1.2023

Do New Yorku, Los Angeles nebo na Floridu v business class

14 442

O této nabídce

Naprosto skvělé cenovky u letenek do Spojených států amerických v prémiové cestovní třídě (business class) aktuálně ulovíte v nabídce aerolinek z letecké aliance Oneworld (British Airways, IberiaFinnair). Zpáteční letenky z Budapešti do Los Angeles za mimořádnou cenu 14 442 Kč, do Miami na Floridě za 14 585 Kč! Zpáteční letenky z Paříže do New Yorku vás vyjdou na 18 593 Kč!

Letenky jsou vystaveny v rezervační třídě „I“. Dostupné termíny naleznete téměř po celý kalendářní rok 2023 s výjimkou letních prázdnin.

Standardně se ceny letenek v business class do USA pohybují od 40 tisíc Kč výše.

Recenzi na cestování v business class na palubě Iberie mezi New Yorkem a Madridem najdete na tomto blogu. Podívat se můžete také na videorecenzi cestování v business class mezi Los Angeles a Helsinkami.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
    • stejně tak 2 ks příručních zavazadel (á 56 × 40 × 25 cm)
  • plně polohovatelné sedačky na dálkových letech
  • prémiový catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky
  • bezplatný výběr sedačky 24 hodin před odletem
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Los Angeles za 14 442 Kč

Do New Yorku, Los Angeles nebo na Floridu v business class


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

British Airways

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)