Do Milána z Prahy – zimní prodloužené víkendy
23.11.2023

Do Milána z Prahy – zimní prodloužené víkendy

580

O této nabídce

Perfektní destinací kam se vydat nejen během zimních prodloužených víkendů je bezpochyby hlavní město módy. Do Milána se podíváte z Prahy na křídlech růžového dopravce Wizz Air, který nabízí zpáteční letenky za lákavou cenovku 580 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Ostatní si budou muset 10 € / směr připlatit. Termíny jsou dostupné na prodloužené víkendy, víkendy i všední dny od ledna do března 2024. Navštivte Milán například v termínu od 20. do 23. ledna.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 170 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 635 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Milána nejen za nákupy

Miláno je milované milovníky módy, krásné architektury, umění i dobrého jídla. Největším pokladem je skvostný dóm tyčící se k nebi v samém srdci města, jeho bílý mramor v gotickém zpracování každého uhrane. Procházku jeho střešní terasou si nenechte ujít. Jen nedaleko odtud zanechal Leonardo da Vinci jedno ze svých nejdůležitějších děl – Poslední večeře Páně – jeho prohlídku si zarezervujte předem. Milánskými ulicemi kráčí Italky vždy jdoucí s módou a metropole nabízí úžasné možnosti nakupování, z trattorií voní šafrán jakožto hlavní ingredience milánského risotta.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou zcela volné. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 580 Kč
Do Milána z Prahy – zimní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)