Do karibského ráje: na Barbados z Frankfurtu (nebo Prahy)
9.11.2023

Do karibského ráje: na Barbados z Frankfurtu (nebo Prahy)

8 581

O této nabídce

EDIT (9. 11. 2023, 14:00): Condor dnes ještě více snížil ceny! Nejlevnější letenky z Frankfurtu na Barbados, v termínu přes vánoční svátky, totiž ulovíte za fantastickou cenu 8 581 Kč!

Letecká společnost Condor nás v posledním týdnu nepřestává zásobovat akčními letenkami do dovolenkových destinací. V minulých dnech jsme vás již upozorňovali na akční letenky na Jamajku za 10 088 Kč nebo na naprosto parádní letenky na Havajské ostrovy za 10 063 Kč. Tentokráte z rezervačního systému aerolinky vylovíme zlevněné letenky do další destinace v Karibiku, a to na Barbados. Zpáteční letenky z Frankfurtu (FRA) do Bridgetownu (BGI) ulovíte za skvělé ceny od 9 357 Kč  – viz příkladový termín přes vánoční svátky. Nejnižší tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu pouze příručního zavazadla, s nímž byste však pobyt v Karibiku měli snadno zvládnout.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Za atraktivní cenu jsou dostupné také zpátečky na ostrov Barbados z Prahy (PRG). Cena vánočních letenek při odletu z české metropole vyjde na 13 297 Kč, přičemž se jedná o letenky vystavené v tarifu „Economy Class“ obsahujícím i odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 20 kg. Přískoky mezi Prahou a Frankfurtem v tomto případě zajistí letecká společnost Lufthansa.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objev karibský ráj na Barbadosu

Narůžovělý písek rámovaný průzračným mořem, pod jehož třpytivou hladinou prosvítají korály rozmanitých barev, tvarů a velikostí. Vysokánské palmy stínící pobřeží. Podvodnímu království kralující ladné karety obrovské. Hořkosladká chuť šťávy ze stromu mauby, osvěžující v žáru tropů pod karibským sluncem. Přehlídka stalagmitů, stalaktitů a stalagnátů honosné Harrisonovy jeskyně. Směs tradiční kultury a koloniální britské, vytvářející fascinující kolorit. Ostrov zaslíbený milovníkům surfování, vášnivým potápěčům, i lidem, co jen mají rádi pohodu, moře a písek. To je Barbados.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Barbados

Cestování na Barbados je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Barbadosu“.

Náhled letenky z Frankfurtu na Barbados za 8 581 Kč
Do karibského ráje: na Barbados z Frankfurtu (nebo Prahy)

Náhled letenky z Prahy na Barbados za 13 297 Kč

Do karibského ráje: na Barbados z Frankfurtu (nebo Prahy)


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)