TOP: Havajské ostrovy z Frankfurtu (Honolulu i Kahului) s odbav. zavazadlem
7.11.2023

TOP: Havajské ostrovy z Frankfurtu (Honolulu i Kahului) s odbav. zavazadlem

10 063

O této nabídce

Ufff! Letecká společnost Condor dnes přichází se skutečně parádní nabídkou letenek na Havajské ostrovy! Vypravte se populární Oahu do města Honolulu (HNL) díky zpátečním letenkám z Frankfurtu (FRA) za naprosto skvělé ceny začínající na 10 063 Kč. Další destinací v nabídce je nedaleký ostrov Maui v podobě letiště Kahului (OGG), kam letenky pořídíte jen nepatrně dráže. Jeden levný termín připadá na přelom listopadu s prosincem, přičemž daleko větší výběr připadá na druhou polovinu ledna a únor – viz příkladové termíny níže.

Základní tarif navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou tam i zpět vás vždy čeká jeden přestup v severoamerickém Seattlu (SEA) – na zpátečním letu se jedná o delší denní layover, který snadno proměníte v benefit díky výletu do města. Během letu se na palubě servíruje standardní občerstvení + nealkoholické nápoje. Transkontinentální lety mezi Evropou a Severní Amerikou operuje německá aerolinka Condor, zatímco přískoky po Spojených státech amerických lokální dopravce Alaska Airlines.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ať se vydáte na jakýkoliv z Havajských ostrovů, určitě se vám bude hodit vlastní kára. Nenechte nic náhodě nebo snad na poslední chvíli a zarezervujte si káru dostatečně dopředu. Nabídku všech velkých společností naleznete na jednom místě v naší autopůjčovně.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických, vč. Havajských ostrovů, je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Honolulu za 10 063 Kč

TOP: Havajské ostrovy z Frankfurtu (Honolulu i Kahului) s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Alaska Airlines

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)