Přímé lety na Jamajku: z Frankfurtu do Montego Bay během listopadu
7.11.2023

Přímé lety na Jamajku: z Frankfurtu do Montego Bay během listopadu

10 088

O této nabídce

EDIT (7. 11. 2023): Letecká společnost Condor ještě více zlevnila letenky na Jamajku. Zpáteční letenky z Frankfurtu do Montego Bay aktuálně pořídíte za 10 088 Kč (viz příkladový termín od 19. do 26. listopadu).

Podruhé v krátkém sledu vám přinášíme tip na levné letenky s odletem z německého Frankfurtu (FRA). Ono ale nelze jinak, protože včerejší letenky do mexického Cancúnu za 8 924 Kč lze označit za TOP akci a dnešní tip vybízející k plánování cesty na Jamajku je pro změnu ojedinělou možností, jak ulovit letenky na tento karibský ostrov za slušnou cenu. Zkrátka zpáteční letenky z Frankfurtu do Montego Bay (MBJ) na přímých letech aerolinky Condor ulovíte ve vybraných listopadových termínech od 10 528 Kč (např. od 19. do 29. listopadu).

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Jamajku

Cestování na Jamajku je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Jamajce“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Montego Bay za 10 088 Kč

Přímé lety na Jamajku: z Frankfurtu do Montego Bay během listopadu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)