Do Japonska na křídlech Etihadu: Tokio z Mnichova a Vídně
13.1.2023

Do Japonska na křídlech Etihadu: Tokio z Mnichova a Vídně

13 410

O této nabídce

V aktuální promo akci prémiové letecké společnosti Etihad Airways ulovíte také zlevněné letenky do Japonska! Tradičně jsou možné odlety z Mnichova i Vídně a vaší cílovou destinací v „zemi vycházejícího slunce“ se stane tokijské letiště Narita. Zpáteční letenky z Mnichova pořídíte od 13 410 Kč, v případě odletu z Vídně pak za 15 136 Kč. To jsou optikou současné nabídky letů do Japonska velmi příznivé ceny.

Dostupné termíny jsou rozesety během první poloviny letošního roku, nicméně jich zdaleka není tolik jako v případě níže uvedených destinací v Indickém oceánu. Základní tarif vždy obsahuje i bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla (tarif „Promo“ á 20 kg, tarif „Value“ á 23 kg). V obou směrech vás čeká jeden přestup na domovském letišti dopravce  v Abú Dhabí.

PS: Pokud byste rádi do Japonska vyrazili až během podzimu, určitě se mrkněte na stále aktuální nabídku Turkish Airlines z Katowic za 14 996 Kč.

Další lákavé nabídky z aktuální promo akce aerolinky Etihad:

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Od 11. října 2022 je opět možné do Japonska vyrazit „na vlastní pěst“. Potřebovat k tomu budete doklad bezinfekčnosti (očkovací certifikát nebo negativní PCR test) a vyplněný příjezdový formulář. Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za poznáváním do Japonska

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Tokia za 13 410 Kč

Do Japonska na křídlech Etihadu: Tokio z Mnichova a Vídně


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)