S Etihad Airways na Srí Lanku – z Mnichova nebo Vídně
12.1.2023

S Etihad Airways na Srí Lanku – z Mnichova nebo Vídně

13 402

O této nabídce

V aktuální promo akci prémiové aerolinky Etihad Airways ulovíte kromě levných letenek na Seychely za 11 997 Kč nebo Maledivy za 13 425 Kč také atraktivní letenky na Srí Lanku! Dostupné jsou zpáteční letenky do hlavního města země, Colomba, s odletem z Vídně i Mnichova a ceny začínají na 13 402 Kč.

Promo tarif „Sale“, v němž jsou akční letenky prodávány, obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 20 kg. Routing zahrnuje jeden přestup na domovském letišti dopravce v Abú Dhabí v rámci obou směrů. A termíny? Ty jsou naleznete přehledně vypsané v našich kalendářích níže. Vybírat můžete z jarních výletů (od dubna do června) a potom z termínů na přelomu léta a podzimu (od srpna do října).

Podmínky pro cestování

Cesta na Srí Lanku

Cestování na Srí Lanku je již „jako dřív“ – žádné negativní testy ani certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu zůstává turistické vízum, které si snadno vyklikáte online. Detailní podmínky vstupu do země, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Srí Lance“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky na Srí Lanku

Do batohu sbalte hrnek, pár kaček, plavky, klobouk, připravte se, že samota vás na Srí Lance tížit nebude a vyrazte! Ochutnat slavný Cejlonský čaj, prodrbat choboty místním kolosům. S davy nadšenců se vydrápat na Adamovu horu – mrknout na jeho stopu a dotknout se nebe! Na pláži Mirissa složit znavené tělo pod palmu a přidat se k 1 % lidí na zeměkouli, kteří kdy spatřili velrybu. Tuktukem nebo vlakem projíždět úchvatnou divočinou! V národním parku Yala zahlédnout plaché levharty. A cestou zpět si do zaprášeného, Srí Lankou vonícího, báglu vhodit alespoň jednoho malého Buddhu na památku a taky pro štěstí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Srí Lanku za 13 402 Kč

S Etihad Airways na Srí Lanku – z Mnichova nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)