Z Mnichova nebo Vídně na Seychely na palubě Etihad Airways
11.1.2023

Z Mnichova nebo Vídně na Seychely na palubě Etihad Airways

11 997

O této nabídce

Prémiová letecká společnost z Abú Dhabí, Etihad Airways, dnes do rezervačních systémů nahrála zajímavé promo tarify! Díky nim můžete ulovit akční letenky například na Seychely! Zpáteční letenky z Mnichova na Seychelské ostrovy pořídíte za 11 997 Kč! Odlet lze alokovat také do Vídně, odkud je ovšem k dispozici podstatně méně termínů a letenky budou o cca tisícikorunu dražší.

Základní tarif „Sale“ obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadlo s hmotností 20 kg. Cestou na rajské ostrovy v Indickém oceánu i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v Perském zálivu. Nejvíce termínů naleznete během jarních měsíců (od dubna do června) a cestovat je možné také na sklonku léta v srpnu či září.

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Cestování na Seychely je již téměř „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou vstupu zůstává vyplněný příjezdový formulář. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za relaxem na Seychely

Mají pověst nejvyššího luxusu, rovnajícího se luxusní částce, která vám během návštěvy Seychel proteče peněženkou. Nejsou tu jen 5* hotely, ale i „skromnější“ penziony. Dopřejte si díky nim opravdový přepych, jež vám nabídnou úchvatné, zcela osamocené pláže se sněhobílým pískem. Nebo nejvybranější lahůdky z čerstvých ryb z fantastické kreolské kuchyně. Noblesní je tu i šnorchlování mezi korálovými útesy s milionem nejrozmanitějších tvorů. Oslnivé je také setkání s obrovskými želvami, kterým jsou Seychely útočištěm. V té nejvyšší společnosti se ocitnete, obletováni netopýry a pestrobarevnými ptáky, ve Vallée del Mai – rukou nedotčeném deštném pralese. Nespočet těch nejluxusnějších zážitků si odvezete ze Seychel!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Seychely za 11 997 Kč

Z Mnichova nebo Vídně na Seychely na palubě Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)