Divoké Mongolsko: Ulánbátar z Prahy
22.5.2024

Divoké Mongolsko: Ulánbátar z Prahy

15 147

O této nabídce

V právě probíhající akci aerolinky Turkish Airlines ulovíš další libovky, například zpáteční letenky do divokého Mongolska. Jeho hlavní město Ulánbátar je dostupné z Prahy za atraktivní cenu 15 147 Kč, včetně odbaveného báglu. Akce se vztahuje na termíny od letošního listopadu až do března příštího roku. Tak se nech okouzlit Mongolskem například v termínu od 2. do 12. listopadu. Po cestě tě čeká vždy jeden přestup na hlavním istanbulském letišti (IST).

Mrkni se také na další akce turecké aerolinky s odletem z Prahy:

S sebou na daleký východ si vezmeš odbavené zavazadlo do 30 kg. Na palubu také klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů tě zasytí teplé občerstvení, které zapiješ výběrem ze široké nabídky nápojů.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za panenskou přírodou do Mongolska

Hlavním důvodem, proč navštívit Mongolsko, je jeho prázdnota – jakkoli paradoxně to zní. Nekončící planiny a stepi osídlené hrstkou kočovníků, klid a mír, krajina stále taková, jakou ji Matka příroda vytvořila. Nečekej pětihvězdičkové hotely ani luxusní restaurace, raději se seznam s místními obyvateli, srdce mají ze zlata. Slož hlavu v jurtě, za nocleh se odměň prací, podoj krávu nebo nažeň stádo. Toulej se údolími, vyprav se k jezeru Chovsgol známému jako „Matka oceánu“. Horalové nechť zdolají hřeben Altaje, poutníci ať táhnou přes nic nepromíjející duny pouště Gobi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mongolska

Pokud v Mongolsku strávíš méně než 30 dní, nebudeš potřebovat žádné vízum. Pokud plánuješ delší pobyt, nezapomeň si vyřídit e-vízum elektronickou formou a nebo si skoč na Velvyslanectví Mongolska v Praze. Více informací se dočteš na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy do Ulánbátaru za 15 147 Kč
Divoké Mongolsko: Ulánbátar z Prahy

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)