Čína: do Šanghaje a Pekingu z Vídně či Berlína
28.4.2023

Čína: do Šanghaje a Pekingu z Vídně či Berlína

11 155

O této nabídce

Se znovuotevřením Číny přichází první akční letenky do této země plné kultury a přírodních zajímavostí. Tentokrát nás potěšila aerolinka British Airways, která nabízí letenky do Šanghaje a Pekingu z Vídně či Berlína. Cena letenek začíná na 11 155 Kč v případě letů z Vídně do Šanghaje, do Pekingu si z Vídně zaletíte za 11 742 Kč a letenky z Berlína ulovíte o trochu dráž. Příkladovým termínem je odlet 8. a návrat 22. listopadu a termínů je k mání dostatek od září do března příštího roku (s výjimkou Vánoc). Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Londýně (LHR).

V ceně letenky máte rovnou odbavené zavazadlo o hmotnosti do 23 kg. Dále si s sebou na palubu British Airways můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (malý batůžek či kabelku). Na dlouhém letu se těšte na teplé jídlo a širokou nabídku nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do Číny

Od zítřejšího dne (tj. 29. 4. 2023) vám do Číny stačí antigenní test ne starší 48 hodin. Dále musíte vyplnit vstupní formulář, který si vyplňte online nebo ho dostanete k vyplnění na palubě letadla. Dále do ČLR potřebujete vízum, o které si zažádejte na Velvyslanectví ČLR v Praze. Aktuální informace a opatření pro vás bedlivě sledujeme, před odletem tedy navštivte naši stránku „Koronavirus v Číně“.

Přestup na území Spojeného Království je zcela bez omezení. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Země starověké historie, přírodních zajímavostí a roztomilých pand

Země odlišností ležící daleko na východě, obývaná jednou z nejstarších civilizací světa, ukrývá neskutečné kulturní dědictví a dechberoucí přírodní krásy. Tak otevřete svá srdce jiným zvyklostem a obyčejům a vydejte se za poznáním Zakázaného města na náměstí Nebeského klidu, Duhových hor neuvěřitelných barev a odstínů i hor Tianzi, připomínající ty na Pandoře z Avataru. Stůjte v úžasu před monumentálními vodopády Detian, schované mezi listy bambusu hledejte rozkošné pandy. Projděte se po proslulé Velké čínské zdi, jedné z nejvýznamnějších památek celého lidstva. Ztraťte se v chaotické džungli mrakodrapů spěchajících metropolí a ochutnejte autentickou čínskou kuchyni, ostrou, odlišnou a vonící dálkami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Šanghaje za 11 155 Kč
Čína: do Šanghaje a Pekingu z Vídně či Berlína

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Vídeň (VIE)

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)