Červnové letenky z Krakova a Vídně do Albánie
29.5.2024

Červnové letenky z Krakova a Vídně do Albánie

od 739

O této nabídce

Zahaj plážovou či trekovou sezónu v krásné Albánii, kde si na své přijde úplně každý. Maďarská aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Krakova a Vídně do Albánie, konkrétně do města Tirana, které pořídíš od 739 Kč. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud s sebou vezmeš alespoň jednoho dalšího parťáka, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence. Za super cenu pořídíš termíny během června a na začátku července, tak si zaleť do Albánie například v termínu od 19. do 26. června.

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš v rámci služby Priority od 411 Kč za směr. A odbavený bágl do 10 kg tě vyjde na příplatek od 260 Kč za směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeňprůvodce parkováním na letišti Krakov.

Prozkoumej opomíjenou Albánii

Albánie po dlouhou dobu žila vlastním životem, ostatními zapomenutá – dnes se ale otevírá světu. Buď mezi prvními, kdo bude popíjet sladký nápoj bozë na plážích u Jaderského moře, putovat opuštěnou krajinou a zdolávat vrcholy, jejichž výhledy jsou čarovné. Albánie je báječnou destinací pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů. Zaleť si do Albánie!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti auto a vydej se do hor i ke Středozemnímu moři. Při plánování svojí cesty se mrkni do naší autopůjčovny, kde tě skvělá kára vyjde od 767 Kč na den.

Náhled letenky z Krakova do Tirany za 739 Kč

Červnové letenky z Krakova a Vídně do Albánie


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Tirana (TIA)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)