Červnové letenky do Jordánska: z Vídně do Ammánu
1.6.2023

Červnové letenky do Jordánska: z Vídně do Ammánu

1 304

O této nabídce

Levné letenky do Jordánska ulovíte v nabídce aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Ammánu jsou v rezervačním systému letecké společnosti k dispozici od 1 304 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní si budou muset pár stokorun připlatit). Za ceny do dvou tisíc Kč jsou dostupné letenky napříč celým červnem. Spojení z Vídně do Ammánu je Wizz Airem zajišťováno 2× týdně – v první polovině měsíce jsou to úterky a soboty, poté ale dojde k drobné úpravě letového řádu a bude se jednat o pondělky a pátky.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Cestování do Jordánska je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Jordánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximální svobodu při poznávání Jordánska získáte díky vlastnímu auťáku. Podívejte se na bohatou nabídku světových autopůjčoven přímo na letišti v Ammánu skrze naši autopůjčovnu. Týdenní pronájem malého vozu vyjde v červnu na cca 4,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Ammánu za 1 304 Kč

Červnové letenky do Jordánska: z Vídně do Ammánu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)