Business class letenky z Prahy do New Yorku nebo na Havaj
10.1.2023

Business class letenky z Prahy do New Yorku nebo na Havaj

od 24 334

O této nabídce

Uf! Zcela bezkonkurenční akce letecký společností sdružených v alianci Oneworld frčí na letenky v prémiové cestovné třídě business class také z Prahy! Ulovte atraktivní zpáteční letenky z Prahy do New Yorku za 24 334 Kč nebo se vydejte až na daleké Havajské ostrovy díky zpátečním letenkám za 30 708 Kč!

Poletíte na křídlech aerolinek jako British Airways, Finnair a Iberia. Přestupy vás proto v závislosti na zvoleném dopravci čekají v Londýně / Helsinkách / Madridu. Letenky za lákavé ceny lovte v termínech během letošního jara (duben a květen) nebo podzimu (od září do prosince 2023).

Pro úplnost dodáváme, že letenky jsou vystaveny v rezervační třídě „I“. V případě letů na Havaj mohou být u některých routingů segmenty mezi pevninskou částí USA a Havají vystaveny ve třídách „Y“ nebo „H“, což znamená cestu v ekonomické třídě (na to pozor).

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
    • stejně tak 2 ks příručních zavazadel (á 56 × 40 × 25 cm)
  • plně polohovatelné sedačky na dálkových letech
  • prémiový catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky
  • bezplatný výběr sedačky 24 hodin před odletem
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku v business class za 24 462 Kč

Business class letenky z Prahy do New Yorku nebo na Havaj


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

British Airways

Finnair

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)