Business class letenky do New Yorku, Chicaga, Bostonu atd. z BER, MUC, NUE
20.6.2023

Business class letenky do New Yorku, Chicaga, Bostonu atd. z BER, MUC, NUE

32 496

O této nabídce

Letecké společnosti sdružené v aliance Oneworld, jmenovitě American Airlines, British Airways, Iberia a Finnair, přicházejí s nabídkou akčních letenek v business class z německých letišť na východní pobřeží USA. Zpáteční letenky do mnoha destinací ve Spojených státech amerických (New York, Chicago, Boston, Filadelfie, Nashville, Pittsburgh, New Orleans atd.) pořídíte při odletech z Berlína (BER), Mnichova (MUC), Norimberku (NUE) i dalších letišť v sousedním Německu. Ceny zpátečních letenek v prémiové cestovní třídě se vesměs pohybují kolem 33 tisíc Kč. Pro úplnost podotýkáme, že standardní cena podobných letenek se pohybuje 45 tisíc Kč.

Cestou do cílové destinace i zpět vás vždy čeká jeden přestup – v závislosti na operujícím dopravci to mohou být Helsinky (HEL), Madrid (MAD), Londýn (LHR) či americké Charlotte (CLT). Dostupné termíny připadají na první kvartál kalendářního roku 2024 (leden – březen). Kombinacím příletových a odletových letišť se meze nekladou. Pokud objevíte nějaký další zajímavý úlovek, určitě se s ním pochlubte v komentářích pod příspěvkem.

Co vám letenky v „business class“ letenky do USA nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky (na dálkových letech)
  • prémiový catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do New Yorku za 32 496 Kč

Business class letenky do New Yorku, Chicaga, Bostonu atd. z BER, MUC, NUE


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)