Bulharsko: do Varny z Prahy za pár kaček
3.5.2023

Bulharsko: do Varny z Prahy za pár kaček

od 480

O této nabídce

Zaleťte si do Bulharska na prodloužené víkendy a prozkoumejte bulharskou přírodu. U aerolinky Wizz Air ulovíte levné zpáteční letenky do bulharské Varny z Prahy, a to od 480 Kč! Termínů je k mání dostatek od ledna do března příštího roku a termíny vychází i na prodloužené víkendy (v pátek večer tam a v pondělí večer zpět). Příkladovým termínem za tuto cenu je odlet 22. a návrat 25. března. Na koupačku v Černém moři to touto dobou ještě nebude, ale Bulharsko toho nabízí mnohem víc – přesvědčte se o tom sami.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si zakoupíte v rámci služby Wizz Priority od 745 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 570 Kč za jeden směr.

Klasicky platí, že na nejnižší cenu u růžového dopravce dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete ve dvou či plánujete s Wizz Airem létat častěji, doporučujeme si toto členství zakoupit. 

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Bulharska

Pro cesty to Bulharska již nepotřebujete žádné certifikáty, očkování, testy, ani formuláře. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Objevte krásy Bulharska

Letíte do Varny? Tohle město vás jistojistě překvapí a jeho okolí jakbysmet! Pusťte se za hranice města, ať spatříte červené skály mysu Kaliakra tyčícího se vysoko nad tryskově zbarveným mořem a projdete branou, která tu zbyla po pevnosti Tirisis. V Rodopském pohoří staňte tváří v tvář ruským Matrjoškám – pětimetrovým skalním útvarům, co tyhle panenky připomínají. Neprohloupíte, vydáte-li se do starého města Balčik vybudovaného na pískovcových terasách ze zářícího bílého kamene a navštívíte tu orientální letohrádek rumunské královny Marie nebo francouzský park s neuvěřitelně bohatou botanickou zahradou. A pláže Zlatých písků či Čajky? To je přece klasika, kterou nelze při kroužení kolem Varny vynechat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak se nejlépe pohybovat po Bulharsku? No přece půjčeným autem, které si rezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího, ale naprosto dostačujícího auta vás na prodloužený víkend v březnu vyjde na 1 806 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 480 Kč
Bulharsko: do Varny z Prahy za pár kaček

Bude se hodit

Letiště Varna (VAR)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)