Březnové Filipíny: letenky z Prahy do Manily s odbaveným báglem
22.1.2024

Březnové Filipíny: letenky z Prahy do Manily s odbaveným báglem

14 814

O této nabídce

Dopřejte si pohodu na plážích v jihovýchodní Asii. Březnové Filipíny, konkrétně letenky z Prahy do Manily, pořídíte za 14 814 Kč díky aerolinkám KLM a Xiamen Air. V ceně máte i odbavené zavazadlo do 23 kg. Po cestě vás čekají dva přestupy – v Amsterdamu (AMS) a čínském Sia-menu (XMN). Prozkoumejte dechberoucí Filipíny například v termínu od 5. do 11. března. 

Jak jsme již zmínili výše, v ceně letenky máte zdarma přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Na palubu si s sebou vezmete příruční zavazadlo, součet jeho rozměrů nesmí být vyšší než 115 cm. Během letů bude podáváno občerstvení zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Pohoda v exotice na Filipínách

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co vás napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu vám naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny a přestup v Číně

Pro vstup na Filipíny nepotřebujete očkování ani negativní test. Při přestupu v Číně obdržíte zdarma tranzitní víza. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus na Filipínách“ a „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Prahy do Manily za 14 814 Kč

Březnové Filipíny: letenky z Prahy do Manily s odbaveným báglem


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Xiamen Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)