Březnová Dubaj z Prahy
21.11.2023

Březnová Dubaj z Prahy

2 821

O této nabídce

V akci aerolinky Pegasus Airlines zcela jistě stojí za povšimnutí letenky do Spojených arabských emirátů. Díky tureckému dopravci je k mání Dubaj z Prahy za 115 €, tedy asi 2 821 Kč. Za tuto cenu pořídíte jeden termín na přelomu ledna a února, poté pak několik termínů v březnu – například od 13. do 17. března. Po cestě vás čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (SAW). Dejte si pozor, cílovým letištěm (a poté i odletovým při návratu) může být jak hlavní letiště Dubaj (DXB), tak i letiště Šardžá (SHJ).

V ceně letenky máte přepravu velkého kabinového zavazadla o maximálních rozměrech 55 × 40 × 20 cm, se kterým si v Dubaji bohatě vystačíte. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 20 kg, přikoupíte si ho za 41 € v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za sluncem a nákupy do Dubaje

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si nadupanou káru a vydejte se například do nedalekého Abú Dhabí. Tu ideální najdete v naší autopůjčovně, kde za půjčovné zaplatíte od 756 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Spojených arabských emirátů

Pro cesty do SAE nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky: Dubaj z Prahy za 2 821 Kč
Březnová Dubaj z Prahy

Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)